Попередження домашнього насильства

У районі налічується 21 суб’єкт, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству (органи соціального захисту, районний центр молоді, служба у справах дітей, органи охорони здоров’я,  освіти, поліції, бюро правової допомоги, загальноосвітні навчальні заклади). З метою попередження, запобігання вчиненню насильства, реагування населення на будь-які форми його прояву проводиться постійна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Протягом січня-лютого в районі проведено 1 груповий захід, яким охоплено 33 учасники, надано 9 індивідуальних послуг 4 особам, роздано 100 пам’яток/листівок, опубліковано 1 статтю в інтернет-ресурсах.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації постійно оновлюється банк даних сімей району, де існують випадки вчинення домашнього насильства. Так, станом на 01 березня 2020 року до банку даних внесено 7 сімей.

Протягом січня-лютого 2020 року до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації від Нижньосірогозького відділення поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області надійшло 8 повідомлень  про сім’ї, де вчинено домашнє насильство в сім’ї, у тому числі про 2 повідомлення про вчинення насильства над дитиною До виконкомів сільських, селищної рад надіслано 6 повідомлень, до служби у справах дітей районної державної адміністрації – 2 повідомлення, до комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» – 2 повідомлення. В 5 родинах проведено з’ясування обставин вчинення домашнього насильства, складені відповідні акти.

Станом на 01 березня 2020 року на обліку комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  перебуває 5 родин / 7 дітей, в яких було вчинено домашнє насильство, у тому числі  4 родини / 5 дітей, де зафіксовано факти жорстокого поводження з дитиною. Проводиться робота щодо своєчасного виявлення та обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Протягом  січня-лютого 2020 року в банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, перебували 52 родини / особи, де виховуються 90 дітей (у тому числі взято на облік з початку року – 12 родин / 13 дітей); з них під соціальним супроводом перебу ває 3 родини / 7 дітей.  Сім’ям надано 213 соціальних послуг.

Інша мова