Соціальні допомоги

Станом на 01 березня 2020 року на обліку в районі перебуває 927 сімей з дітьми та малозабезпечених сімей. Протягом січня-лютого 2020 року до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації надійшло 180 звернень щодо призначення всіх видів державної допомоги, призначено 195 допомог.

Малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю протягом січня-лютого 2020 року профінансовано коштів на суму 3790,5 тис. грн, у тому числі за рахунок коштів районного бюджету – на надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 27,0 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Протягом січня-лютого 2020 року в районі за призначенням житлової субсидії звернулась 728 осіб. Опрацьовано 5 заяв (0,7 % до звернень), призначено субсидію 1 особі, відмовлено у призначені субсидії 4 особам. 723 справ перебувають в опрацюванні. Нараховано субсидію на загальну суму 1634,07 тис. грн, з них 1634,07 тис. грн – на оплату житлово-комунальних послуг.

Державним соціальним інспектором управління постійно перевіряється цільове використання коштів державного бюджету, спрямованих на виплату державних соціальних допомог. З метою підтвердження права громадян на призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій державним соціальним інспектором проведено 30 обстежень сімей; 62 вибіркові перевірки правильності призначення допомог, 26 перевірок достовірності інформації про доходи отримувачів допомог; 1 перевірка внутрішньо переміщених осіб.

З метою здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства про пенсійне забезпечення зроблено 24 перевірки в органах Пенсійного фонду України, під час яких перевірені 51 справа з використанням доступу до програмного забезпечення «Централізована підсистема Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України «Призначення та виплата пенсій  на базі електронної пенсійної справи» в частині перегляду електронної пенсійної справи, 37 справ на виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера; порушень не виявлено.

Інша мова