Соціальний захист осіб пільгової категорії

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, станом на 01 лютого 2020 року в районі перебувають  3020 осіб.

За січень 2020 року особам пільгових категорій видано 6 посвідчень, які підтверджують відповідний пільговий статус громадян, у тому числі: особам з інвалідністю внаслідок війни – 1, ветеранам праці – 2, дітям з багатодітних сімей – 3.

Продовжує діяти програма для пільгових категорій населення Нижньосірогозького району на 2016-2020 роки. Через дану програму за рахунок коштів районного бюджету проходить фінансування пільг на перевезення та послуги звʼязку, на 2020 рік передбачені кошти на суму 297,5 тис. грн.

Решта пільг фінансуються за рахунок коштів державного бюджету. Так, у районі запроваджено надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовому готівковому та безготівковому вигляді. За січень 779 особам нараховано пільги на житлово-комунальні послуги у грошовому безготівковому вигляді на суму 84,8 тис. грн, у готівковому – 22 особам на суму 6,4 тис. грн.

Забезпечено медичне обслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та громадян, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. На диспансерному обліку перебувають 33 особи, потерпілі від Чорнобильської катастрофи. У січні за рахунок районного бюджету надано матеріальну допомогу на лікування 1 особі, постраждалій внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму 3,0 тис. грн.

Інша мова