Соціальний захист осіб пільгової категорії

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, станом на 01 березня 2020 року в районі перебувають  2963 особи.

За січень-лютий 2020 року особам пільгових категорій видано 10 посвідчень, які підтверджують відповідний пільговий статус громадян, у тому числі: особам з інвалідністю внаслідок війни – 1, ветеранам праці – 2, батькам  багатодітних сімей – 3, дітям з багатодітних сімей – 4.

Продовжує діяти програма для пільгових категорій населення Нижньосірогозького району на 2016-2020 роки. Через дану програму за рахунок коштів районного бюджету проходить фінансування пільг на перевезення та послуги звʼязку, на 2020 рік передбачені кошти на суму 297,5 тис. грн. Решта пільг фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.

За січень 2020 року окремим категоріям громадян нараховані пільги на загальну суму 50,4 тис. грн, з них:

– користування послугами зв’язку – на суму 1,9 тис. грн;

– проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських та міжміських маршрутах – на суму 44,2 тис. грн;

–  проїзд залізничним транспортом приміського сполучення – на суму 4,2 тис. грн;

– проїзд в залізничному транспорті міжміського сполучення – на суму 0,06 тис. грн;

– адресна допомога на тверде паливо та скраплений газ – 0 тис. грн.

Профінансовано пільг на суму 50,4 тис. грн, заборгованість відсутня.

Також у районі запроваджено надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовому готівковому та безготівковому вигляді, за січень-лютий  пільги нараховано 802 особам на суму 189,5 тис. грн, у тому числі у безготівковому вигляді 750 особам на суму 170,6 тис. грн, у готівковому – 52 особам на суму 18,9 тис. грн.

Забезпечено медичне обслуговування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та громадян, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. На диспансерному обліку перебувають 33 особи, потерпілі від Чорнобильської катастрофи. У січні-лютому за рахунок районного бюджету надано матеріальну допомогу на лікування 2 особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму 3,8 тис. грн.

Інша мова