Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Станом на 01 лютого 2020 року в територіальному центрі перебуває на обслуговуванні 1361 особа.

У структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка.

Протягом січня 2020 року територіальним центром проведено 95 обстежень одиноких та одиноко проживаючих громадян, визначено потребу громадян в одержанні соціально-побутових послуг на платній та безоплатній основі. Взято на обслуговування – 0 осіб, знято з обслуговування – 3 особи.

Територіальним центром надається 58 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у    веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання та інші. Протягом січня 2020 року територіальним центром надано 5711 безкоштовних та 138 платних послуг. Проводиться робота по розширенню переліку соціальних послуг.

В районному бюджеті на 2020 рік передбачено видатки на утримання територіального центру (загальний фонд) на загальну суму 4358,9 тис. грн. Профінансовано за січень коштів на суму 326,7 тис. грн.

На спеціальний рахунок територіального центру за січень 2020 року надійшло коштів на загальну суму 39,8 тис. грн (це – кошти від надання платних соціальних послуг та надходження з органів Пенсійного фонду України (пенсія пенсіонерів, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання). Касові видатки за січень становлять 18,5 тис. грн.

Інша мова