Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

З метою забезпечення якісного соціального обслуговування та надання соціальних послуг в районі працює комунальна установа «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Станом на 01 березня 2020 року в територіальному центрі перебуває на обслуговуванні 1375 осіб.

У структурі територіального центру функціонують відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування та відділення стаціонарного догляду для постійного проживання в с. Першопокровка.

Протягом січня-лютого 2020 року територіальним центром проведено 103 обстеження одиноких та одиноко проживаючих громадян, визначено потребу громадян в одержанні соціально-побутових послуг на платній та безоплатній основі. Взято на обслуговування – 7 осіб, знято з обслуговування – 9 осіб.

Територіальним центром надається 58 видів соціальних послуг, це послуги: соціальних робітників, які допомагають у веденні домашнього господарства, медичної сестри, послуги по ремонту будівель, послуги перукаря, послуги з прання та інші. Протягом січня-лютого 2020 року територіальним центром надано 11110 безкоштовних та 290 платних послуг. Проводиться робота по розширенню переліку соціальних послуг.

В районному бюджеті на 2020 рік передбачено видатки на утримання територіального центру (загальний фонд) на загальну суму 4358,9 тис. грн. Профінансовано за січень-лютий коштів на суму 647,0 тис. грн.

На спеціальний рахунок територіального центру за січень-лютий 2020 року надійшло коштів на загальну суму 78,8 тис. грн (це – кошти від надання платних соціальних послуг та надходження з органів Пенсійного фонду України (пенсія пенсіонерів, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання). Касові видатки за січень-лютий становлять 44,4 тис. грн.

Інша мова